گزارش تمرین آبی ها/ناراحتی از وضعیت غفوری و گلایه مدیر کمپ

تمرینات استقلال برای بازی مقابل صبا در جام حذفی پیگیری شد

به گزارش کاپ، تمرینات امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 13:30 در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری شد.قرار بود تمرین از ساعت 13 آغاز شود اما به دلیل اینکه جلسه آنالیز 45 دقیقه به طول انجامید تمرین با تاخیر آغاز شد.استقلالی ها در تمرین امروز درباره وضعیت وریا غفوری با هم صحبت می کردند و پیگیر وضعیت این بازیکن بودند.
بر اساس اعلام معاونت پزشکی استقلال احتمال عمل جراحی او وجود دارد.
*پیش از شروع جلسه فنی استیو جونز و لئوناردو پادوانی دقایقی در زمین با یکدیگر صحبت کردند.
*با توجه به اینکه امروز مراسم سوم زنده یاد منصور پورحیدری برگزار خواهد شد بنرهایی در کمپ زنده یاد حجازی از طرف کادر فنی و مسئولین نصب شده بود.
*به رغم به بارندگی شدید روز گذشته تهران کمپ زنده یاد حجازی در شرایط خوبی قرار داشت و به همین دلیل منصوریان و کادر فنی استقلال از حسن خاوری مدیر کمپ تشکر کردند.
البته پیش از شروع تمرین خاوری مسئول کمپ گلایه هایی بابت شرایط کمپ داشت.به گفته وی با گذشت نزدیک به 7 سال این مجموعه سند ندارد. به همین دلیل برق این مجموعه هنوز ضعیف است و حتی آب شهری در آن موجود نیست. البته با هماهنگی هایی که افتخاری مدیرعامل باشگاه در این باره صورت گرفته قرار است در آینده این مشکل حل شود.
*پیش از شروع تمرین مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان دقایقی با یکدیگر دقایقی صحبت کردند.
*خسرو حیدری و رابسون از غایبین تمرین امروز استقلال بودند.
*15 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند و نظاره گر تمرین بودند.
*نصرالله عبداللهی در تمرین امروز حضور نداشت اما بهتاش فریبا مدیرفنی آبی ها از کنار زمین تمرین را نظاره کرد. وی دقایقی با منصوریان به صحبت پرداخت.
*روزبه چشمی برخلاف روزهای گذشته امروز در تمرین غایب بود.
*بازیکنان با رول ابتدا به گرم کردن خود پرداخته و در سه گروه به آقاوسط پرداختند.
*بازیکنان در ادامه با گذاشتن آدمک به زدن ضربات ایستگاهی مشغول شدند.
*علیرضا منصوریان در اواسط تمرین جلسه ای را با کادر فنی برگزار کرد.
*استیو جونز بدنساز استقلال پیش از شروع تمرین به داخل زمین رفت و چمن کمپ را بررسی کرد.
*علیرضا منصوریان سرمربی استقلال خودش به شخصه تمرین را زیر نظر داشت و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کرد.
*بختیار رحمانی و جابر انصاری که روز گذشته دچار آسیب دیدگی شده بودند امروز همراه سایرین به تمرین پرداختند تا مشکلی برای همراهی در دیدار مقابل صبا نداشته باشند.
دروازه بان های تیم استقلال امروز ابتدا به تنیس فوتبال مشغول شدند و سپس زیرنظر اشکان نامداری که در غیاب حمید بابازاده وظیفه آماده سازی دروازه بان ها را بر عهده دارد تمرینات را انجام می دادند.
*بازیکنان در ادامه زدن شوت به سمت دروازه پرداختند. نکته جالب اینکه مدد جباری تدارکات تیم استقلال در نقش یک مربی حاضر شد که توپ ها را برای بازیکنان می کاشت تا آنها شوت به سمت دروازه را انجام دهند.
*فرشید باقری هافبک استقلال یکی از آماده ترین بازیکنان بود. به نحوی که منصوریان بارها وی را تشویق کرد.
 *موقع انجام فوتبال میلاد زکی پور دچار اشتباه شد و منصوریان با فریاد بلند خطاب به وی اظهار داشت: چه کار میکنی؟
*در ادامه در یک صحنه یعقوب کریمی با یک ارسال خوب بختیار رحمانی را در موقعیت گلزنی قرار داد و وی موفق به گلزنی شد و بازیکنان او را تشویق کردند.
*هنگامی که تمرین در حال انجام بود یکی از هواداران استقلال مشغول فیلمبرداری شد که سرمربی استقلال این صحنه را دید و با صدای بلند از وی خواست که فیلمبرداری را قطع کرده و از انجام این کار صرفنظر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.