چگونه شوهرتان را شگفت زده کنید؟( ۱۵ روش خلاقانه که مردتان را غافل‌گیر کنید)

 ۱۵ روش خلاقانه که مردتان را غافل‌گیر کنید

اگر متأهل هستید، می‌دانید که خوب و سالم نگه‌داشتنِ زندگی متأهلی‌تان کاری‌ بس دشوار است. زندگی روزمره می‌تواند شاد بودن در کنار یک‌دیگر را بسیار دشوار کند. در یک روز متوسط، نیاز است از خواب برخیزید، غذا بخورید، دوش بگیرید، لباس بپوشید و عازم محل کار شوید. وقتی به خانه باز می‌شد غذا می‌خورید و خستگی در می‌کنید و به رختخواب می‌روید. هیچ زمان خاصی برای سپری کردن با همسرتان وجود ندارد.

پس چگونه زندگی زناشوئی‌تان را در کنار روالِ عادیِ روزمره زنده نگه می‌دارید؟ غافل‌گیری‌ها! هر زمان یک لحظه‌ی اضافه داشتید، مردتان را را غافل‌گیر کنید. این‌کار شما، به او این حس را می‌دهد که به فکر او هستید، حتی زمانی‌که در اطراف شما نیست. این کار حتی ممکن است باعث شود کمی بیش‌تر گرفتار عشق‌تان شود.

احتمالا احساس می‌کنید زمان یا پول کافی برای آماده‌کردن یک غافل‌گیریِ تمام و کمال را ندارید. این همان دلیلی است که باعث شد این فهرست ۱۵تایی از غافل‌گیری‌های عالیِ را تهیه کنم. نه به بودجه‌ی زیاد و نه به زمان زیادی نیاز دارید. اصلا مهم نیست چه چیز در دسترس شما است، می‌توانید باعثِ وجد و با خوشحالی به بالا پریدن شوی‌تان باشید!
ادامه مطلب بروید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.