چند نکته…


1- تیم های تنیس و شطرنج و بسکتبال مدرسه قهرمان شهرستان شدند. شادباش به همه شان.
2- پس از امتحانات، چهارشنبه با بچه های دهم و سوم، رفتیم فیلم سرگرم کننده و در پیتی آس و پاس را در سینما فردوسی تماشا کردیم.
3- سه شنبه جشن ستارگان با هزینه مدارس و تقدیرنامه اداره از ساعت 9:30 در تالار بیتا برگزار خواهد شد. از نفرات زیر 1000 آزمون سراسری، برگزیدگان المپیادهای علمی، دارندگان معدل کتبی بالای 18 سال سوم تقدیر خواهد شد. کارت ورود به مراسم سه شنبه توزیع خواهد شد همراه با ژتون ناهار. جای بسیاری از بچه ها خالی خواهد بود. البته من نیستم.
4- از روز سه شنبه مرحله اول المپیادها برگزار خواهد شد و تا جمعه طول می کشد.
5- امروز مرحله اول  آزمون سمپاد(4 و 5 درس) سال اول ها برگزار شد که طراحش دانشگاه رجایی بود.
6- تقاضا برای بازدید سوم تجربی ها از دانشگاه علوم پزشکی تهران ارسال شده، هرچند من خودم تمایل به بازدید از علوم پزشکی همدان آن هم در سال آینده دارم.
7- کارنامه های نوبت اول صادر شد. پایه دهم ها نیاز به تلاش بیشتر دارند.
8- جلسه شورای دبیران هفته آینده بعد از ظهر برگزار خواهد شد.
9- دو ساعت درس زبان چهارم ها حذف و به جایش عربی قرار دادیم تا آقای گروسی کنکوری کار کند. از آقای زند و دبیر زمین خواسته شد فشرده کار کنند و به نوبت به هر سال چهارم یک روز مرخصی در طول دو هفته پیش از آزمون داده شد تا در منزل مطالعه کنند.
10- دبیران معرفی شده برای تقدیر در جشن ستارگان آقایان: خداویسی شیمی، رضایی تاریخ، گروسی عربی، بوچانی زیست و خداویسی فیزیک خواهند بود. همچنین از معاون اداره خواستم که از معلم دوران ابتدایی و راهنمایی برخی دانش آموزان موفق تقدیر شود. امیدوارم اجرایی شود.
11- 23 نفر برای بار اول در چهارمین المپیاد هندسه ثبت نام کرده اند. آزمون 5 اسفند در دبیرستان برگزار می گردد.
12- هفته آینده جلسه پرسش و پاسخ با پایه دهم ها در نمازخانه برگزار می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.