نوازی:از اسم من سواستفاده کردند

نوازی:از اسم من سواستفاده کردند
منصورخان به معنای واقعی پدر استقلال بود

محمد نوازی درباره جدایی اش از تیم دسته سومی عظیم خودرو بروجرد اظهار داشت: متاسفانه از اسم من سوء استفاده کردند.آقایان  زمانی که خواستیم کار را شروع کنیم وعده‌ها و قول‌هایی دادند که هیچ کدام عملی نشد و من حتی یک ریال هم از این تیم پول نگرفتم.ما از شروع کار حسابی وقت و انرژی گذاشتیم و بازیکنان خوبی هم جمع کردیم اما متاسفانه مسئولان عظیم خودرو دروغ گفتند و به وعده‌هایشان عمل نکردند.
وی ادامه داد: این آقایان حتی از اسم نماینده محترم بروجرد هم سوءاستفاده کردند و با دیدن این شرایط در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم.من کار خودم را انجام دادم اما متاسفانه مسئولان این باشگاه کارهایی انجام دادند که در نهایت تصمیم گرفتم از این تیم جدا شوم.
نوازی در خصوص فوت منصور پورحیدری گفت: بابت این اتفاق ناراحتم.منصورخان به معنای واقعی پدر استقلال بود و نجابت او در این فوتبال مثال زدنی بود.پورحیدری همیشه آرامش داشت و هیچ وقت جواب کسی را نداد.حتی وقتی کسی علیه پورحیدری حرف می‌زد او هیچ وقت جوابش را نمی داد.او در تاریخ استقلال یک چهره ماندگار بود که هرگز فراموش نخواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: تمام روزهایی که در کنار پورحیدری کار کردم برایم خاطره بود و هیچ وقت او را فراموش نمی‌کنم.پورحیدری عاشق واقعی استقلال بود و همیشه وفا و تعصب خودش را به این تیم نشان داد.من به خانواده ایشان تسلیت می‌گویم.
نوازی درباره شرایط استقلال در لیگ برتر و جام حذفی گفت: استقلال نسبت به ابتدای فصل پیشرفت کرده و برای کادر فنی و بازیکنان این تیم از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.من برای تیم محبوبم همیشه دعا می‌کنم و امیدوارم هواداران استقلال امسال شاهد قهرمانی تیمشان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.