نجف نژاد:بازیکنان استقلال رحمتی را قبول دارند

رئیس هیات مدیره استقلال گفت:در بازی های سخت استقلال بهتر بازی می کند

مقداد نجف نژاد در خصوص دیدار استقلال مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: دیدار سختی مقابل این تیم در پیش داریم. به نوعی می توان گفت فینال لیگ است و باید در این بازی به دنبال کسب موفقیت باشیم. استقلال چون می خواهد قهرمان شود باید به دنبال کسب سه امتیاز باشد.

وی درباره اینکه چند بازیکن اصلی استقلال در این بازی حضور ندارند افزود: به نظر من اندوخته های استقلال کم نیست. این بازیکنان که در اختیار استقلال هستند همگی در گذشته نشان دادند از تجربه کافی برخوردار هستند. نیروهایی که در حین جوانی می تواند تاثیرگذار باشند. 

نجف نژاد درباره اینکه با توجه به اینکه بازی های سخت استقلال باقی مانده و اینکه آیا آنها می توانند قهرمان شوند یا خیر تصریح کرد: با توجه به اینکه بازی های سخت استقلال در پیش است من بیشتر امیدوارم که این تیم قهرمان شود. استقلال هر وقت بازی سخت دارد بهتر به میدان می رود. من چندین سال است در کنار استقلال هستم و دیده ام که استقلال در بازی سخت با انگیزه بالاتری به میدان می رود. اعتقاد دارم در بازی های سخت استقلال بهتر بازی می کند.

وی درباره اینکه آیا این هفته جلسه هیات مدیره برگزار خواهد شد یا خیر، گفت: جلسه هیات مدیره این هفته برگزار خواهد شد و مبحث های کلی باشگاه صحبت خواهد شد.

رئیس هیات مدیره استقلال درباره اینکه شکایت بازیکنان خارجی از این تیم ادامه داد: این اتفاقات تاثیر روانی روی تیم می گذارد و با آنها در گذشته تسویه نشده است و ما را دچار مشکل کرد. تعداد این بازیکنان زیاد است و باید کمک شود تا بتوانیم طلب آنها را پرداخت کنیم. متاسفانه در جذب بازیکن خارجی خوب عمل نکردیم. در چند سال گذشته فقط در یکی، دو مورد بازیکن خوب در فوتبال ایران به خصوص استقلال حضور داشته است. 

نجف نژاد در خصوص اظهارات روز گذشته امیر قلعه نویی در خصوص مهدی رحمتی عنوان کرد: بنده فصل گذشته در جریان رفتن ایشان از استقلال قرار گرفتم. به هر حال این اتفاق فصل گذشته افتاد. مهدی رحمتی از دروازه بان های بزرگ فوتبال ماست. بازیکنان استقلال او را به عنوان کاپیتان قبول دارند. اگر هم دیده باشید در موفقیت های امسال استقلال رحمتی تاثیر فراوانی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.