منصوریان:نمی خواستیم چکشی برخورد کنیم/از رحمتی راضی ام

منصوریان:نمی خواستیم چکشی برخورد کنیم/از رحمتی راضی ام
خوشحالیم که در لحظات پایانی بازی توانستیم به بازیکن آینده داری که جذب کرده بودیم بازی دهیم

علیرضا منصوریان در نشست خبری پایان مسابقه تیم های صنعت نفت و استقلال اظهار داشت: در بازی رفت مقابل صنعت نفت تنبیه شده بودیم. خیلی مواظب بودیم تا بازی را مدیریت کنیم. خوشحالیم که در لحظات پایانی بازی توانستیم به بازیکن آینده داری که جذب کرده بودیم بازی دهیم.
وی افزود: امیدواریم در آینده روندمان را بهتر کنیم. حضور جوانان و باتجربه ها در کنار هم می تواند شرایط خوب تیم ما را ادامه دهد.
سرمربی استقلال اذعان داشت: نمی توان در لیگی که فرسایشی است از 12-11 بازیکن ثابت استفاده کرد. تا پایان فصل معمولا بازیکنان 28-27 بازی می کنند و تنها بازیکنان خاص هستند که 38-37 بازی می کنند. 
وی ادامه داد: جوانان ما خیلی ما را امیدوار کردند. اصلا به ترکیب اصلی اعتقاد ندارم بلکه به ستون تیم اصلی معتقد هستم. 
منصوریان درباره عملکرد مهدی رحمتی بیان داشت: از مهدی رحمتی بسیار راضی هستیم. 
وی اذعان داشت: من دیروز بعد از کنفرانس خواستم تا زمین را ببینم. وجدانا خیلی زمین خوبی بود و ما که در زمین هستیم باید بگویمم زمین خوب است یا نه. سال 86 با آقا فیروز و استقلال اینجا آمدیم. آن موقع زمین این طور نبود. لازم است به فوتبال آبادان و خوزستان بابت این زمین تبریک بگویم. البته چمن سبز نبود ولی صاف بود.
سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: در ابتدای بازی باید یکی از بازیکنان حریف را مدیریت می کردیم و وقتی این کار را انجام دادیم آماده گل دوم شدم. کاوه رضایی دقیقه 93 طوری استارت می زد که انگار دقیقه 15 است. در کل مثلث هجومی ما متشکل از قربانی، کاوه و برزای خیلی خوب بازی را به حمله انتقال می دادند.
منصوریان درباره برخورد با رحمتی در هفته های گذشته و حضورش در ترکیب اصلی در دقیقه 90  بیان داشت: بازیکنانی مثل رحمتی و خسرو نقاط مثبت ما هستند. اصلا قصد این را نداشتیم که به صورت چکشی و ضربتی برخورد کنیم. رحمتی در این دو هفته بسیار در تمرینات آماده بود و این طور نیست که ما در دقیقه 90 بازیکنی را جایگزین بازیکن دیگری کنیم. بلکه از روز قبل مسابقه ترکیب اصلی را مشخص می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.