مظلومی:این بازی فینال لیگ است


سرمربی تیم استقلال گفت:لازم است به استقلال خوزستان بابت بازی های این فصل تبریک بگویم

پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ضمن تبریک سال نو را به علاقه مندان به خصوص شما خوزستانی ها. خوشحالم که اینجا هستم و دیداری از استان خودم داشته ام. بازی حساسی پیش رو داریم که تیم های اول و دوم جدول در برابر هم هستند. لازم است به استقلال خوزستان بابت بازی های این فصل تبریک بگویم.

وی ادامه داد: به خوبی از تیم حریف شناخت داریم. تمرینات خوبی هم انجام داده ایم. امیدواریم نقاط قوت حریف را پوشش دهیم. امید ما برای بازی فردا هواداران ما است. این دیدار فینال لیگ است و امیدواریم در دیدار با تیم خوب ویسی با دست پر زمین را ترک کنیم. آنها بازیکنان جوان بسیار خوبی دارند و در طول فصل سایه به سایه ما آمده اند. با این حال هدف مان کسب سه امتیاز مسابقه است.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: دیدار فردا را نمی توان به تنهایی یک دیدار سرنوشت ساز دانست. زیرا هنوز هفت بازی دیگر مانده است. انشاالله با تلاش بازیکنان خود امیدواریم در این بازی و سایر بازی ها نتیجه مورد نظر را کسب کنیم. البته نتیجه این بازی می تواند برای هر یک از دو تیم تاثیرگذار باشد. 

مظلومی درباره غایبان استقلال در بازی فردا خاطرنشان کرد: ما غایبان زیادی داریم اما بازیکنان جایگزین خوبی داریم. ما نفرات با انگیزه ای داریم و مطمئن باشید جای خالی غایبان توسط این نفرات پر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.