فتح الله زاده: استقلالی ها هم برای مراسم بزرگان پرسپولیس رفته بودند

وقتی در کنار رقابت رفاقت هم باید وجود داشته باشد. شما دیدید که قرمزها در این مراسم شرکت کردند چه بسا بزرگان این تیم هم حضور پرشوری داشتند
علی فتح الله زاده در گفت و گو با کاپ، در خصوص وضعیت استقلال اظهار داشت: وضعیت استقلال نسبت به هفته های قبل بهتر شده است و منصوریان نشان داده مربی بزرگی است و توانسته استقلالی که در اوایل فصل نتایج خوبی نداشت جمع و جور کند. فکر می کنم استقلالی که در اول فصل خوب نتیجه نمی گرفت الان بسیار خوب شده و می تواند چه در لیگ و چه در جام حذفی و حتی اگر در آسیا به مرحله بالاتر بیاید خودش را نشان دهد. رقابت های خوبی بین تیم ها انجام شده و باعث می شود که لیگ ما لیگ پویایی شود.
وی در خصوص رقابت دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: رقابت همیشه خوب است. ما همیشه دوست داریم که استقلال و پرسپولیس همیشه بالا باشند. چون این دو تیم می توانند قدرت خوبی برای باشگاه های آسیا باشند. شما در مراسم منصور پورحیدری دیدید که قرمز و آبی در آنجا معنایی نداشت. وقتی در کنار رقابت رفاقت هم باید وجود داشته باشد. شما دیدید که قرمزها در این مراسم شرکت کردند چه بسا بزرگان این تیم هم حضور پرشوری داشتند. همان طور که ما برای بزرگان آنها رفته بودیم. ما نباید رفاقت را فدای رقابت کنیم.
فتح الله زاده در خصوص تغییر و تحولات در ورزش گفت: آمدن آقای سلطانی فر باید برای وزارت ورزش خوب باشد. او باید کاری کند که این دو تیم بتوانند روی پای خودشان بایستند ولی در این خصوص بالایی ها باید تصمیم بگیرند. دائما می گویند پول بیت المال خرج می شود و به پرسپولیس و استقلال داده می شود و خودتان هزینه کنید. وقتی تیم ها خودشان هزینه کنند باعث می شود که برای شما هم افتخارات به وجود بیاید. الان استقلال و پرسپولیس و تیم هایی مثل سپاهان و تراکتور دارند خودشان را بالا می کشند. مسئولان نباید نگران شوند که این دو تیم خصوصی شوند. وقتی خصوصی می شوند باید حمایت هم شوند. الان دو تیم بزرگ ایران توسری خور شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.