فتح الله زاده:وجود باند لرها طبیعی است/از کفاشیان ناراحت نیستم

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: چه بهتر که اگر حتی قرار است باندی هم به وجود بیاید باندی باشد که کار را جلو ببرد

علی فتح الله زاده ، درباره شایعه به تعویق افتادن انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت:من شخصا فکر می کنم انتخابات به تعویق بیفتد چون اساسنامه فدراسیون هنوز به تصویب نرسیده و اگر انتخابات برگزار شود فوتبال دچار مشکل خواهد شد. منتظر هستیم تا ببینیم در آینده نزدیک چه اتفاقاتی خواهد افتاد و اگر انتخابات به تعویق بیفتد و در مرحله بعدی کفاشیان حضور نداشته باشد خودم در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شرکت خواهم کرد.

وی درباره اینکه آیا از کفاشیان بابت اینکه گفته بود در انتخابات ثبت نام خواهد کرد اما این کار را نکرد و باعث شد که او برای کاندیدایی فدراسیون ثبت نام نکند بیان داشت: از کفاشیان ناراحت نیستم. او دوست خوب من است. موقعیت ایشان را درک می کنم. کارهای مدیریتی همین گونه است. ما چند روز عید با هم بودیم. حتی در دیدار ایران و هند کنار هم بودیم. 

فتح الله زاده درباره اینکه چه کسانی شما را در لیست نایب رئیسی قرار دادند بیان داشت: خیلی از دوستان لطف کردند و بنده را در این لیست قرار دادند که جا دارد در اینجا از آنها تشکر کنم.

کاندیدای نایب رئیسی فدراسیون فوتبال در این باره که هم استانی بودن گودرزی، عزیزی، بهاروند، قنبرزاده و گرشاسبی شائبه تشکیل باند «لرها» در وزارت ورزش و  فدراسیون فوتبال را به وجود آورده توضیح داد: وقتی افراد در جایگاه های بالای هر مجموعه ای قرار می گیرند طبیعی است در بدنه آن مجموعه افراد مرتبط با خود را داشته باشند.روشن است که افراد دوست و نزدیک دوست دارند با هم استانی ها و همزبان های خود بیشتر کار کنند. 

وی افزود: البته مدیران باشگاه ها و روسای هیات های فوتبال و همه افرادی که قرار است در روز انتخابات به کاندیداها رای بدهند افرادی زحمتکش در فوتبال هستند که با دقت کامل به افراد مدنظرشان رای خواهند داد. پس چه بهتر که اگر حتی قرار است باندی هم به وجود بیاید باندی باشد که کار را جلو ببرد. اینکه افراد متخصص به خاطر تشکیل باند و رفاقت از گردونه خارج شوند خوب نیست. 

فتح الله زاده تاکید کرد: در چنین شرایطی ما نه تنها به ضرر خودمان عمل کرده ایم بلکه این به ضرر فوتبال هم خواهد بود. خوشبختانه در ورزش فوتبال آن قدر پست و مقام وجود دارد که برای احراز آنها احتیاجی به تشکیل باند نیست. بی شک آنچه به افراد اعتبار و ارزش می دهد کارنامه و عملکرد آنها در هر پست و مقامی که هستند خواهد بود.

وی درباره اینکه کی روش اعلام کرده استعفا خواهد داد، ادامه داد: ما نباید کی روش را از دست بدهیم. ایشان مربی بزرگی است و نتایج خوبی با تیم ملی گرفته است. امیدوارم شرایطی فراهم شود که ایشان در تیم ملی بماند.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خصوص شرایط این روزهای این تیم افزود: استقلال نتایج خوبی کسب کرده. سرمربی و بازیکنان تیم تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا عنوان خوبی را کسب کنند. به نظر من استقلال نباید بگذارد در این هفته های پایانی تمرکزش از بین برود. اگر استقلال بتواند همان امتیازات دور رفت را در این هفته های پایانی تکرار کند قهرمان خواهد شد.

وی درباره اینکه دربی استقلال و پرسپولیس نزدیک است و چه تیمی برنده این دیدار خواهد شد گفت: هر تیمی که بتواند از لحاظ روحی و روانی در این دیدار آماده باشد می تواند در این بازی به پیروزی برسد. برنده این دیدار 90 درصد قهرمان لیگ خواهد شد و به شخصه دوست دارم استقلال برنده دربی شود.

فتح الله زاده درباره صحبت های قلعه نویی درباره رحمتی اذعان داشت: من آن زمان مدیرعامل استقلال نبودم و چون نمی دانم چه اتفاقاتی رخ داده بهتر است در این زمینه صحبت نکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.