دو گل زدم، پورحیدری تعویضم کرد


پورحیدری گفت که می دانم خوش قلب هستی اما بازیکن حریف هم دل دارد و حق نداری برخورد تمسخرآمیز داشته باشی

مهدی هاشمی نسب که دربیست ودومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها حضور یافته بود در پاسخ به سوالات فوتبال دوستان پیرامون علت حضورش در تیم استقلال اظهار داشت:بعد از این همه سال دنبال نبش قبر هستید؟ یک چیزی بود که تمام شد و رفت. ماها ستاره های سوخته هستیم وبرای شما باید بازیکنانی اهمیت داشته باشند و  احساس تان را مشغول کنند که الان دارند فوتبال بازی می کنند. 
وی درباره درگذشت منصور پورحیدری گفت: درباره منصور پورحیدری در این چند روز حرف های زیادی زده شده اما می خواهم خاطره ای را بگویم که تا امروز آن را نگفته ام.با استقلال یک بازی در جام حذفی مقابل تیم لشکر گرگان داشتیم یک هفته هر روز سر تمرین می گفتم منصورخان من را در خط حمله بگذار و دوست دارم این بازی فوروارد بازی کنم. اگر نیمه اول گل نزدم تعویضم کن 5 تا بازی هم به عنوان جریمه من را روی نیمکت بنشان.منصور خان جوابی به درخواستم نمی داد و می گفت برو حواست به تمرینت باشد. اما دو ساعت قبل از بازی وقتی ارنج را چید دیدم من را گذاشته نوک خط  حمله. یک نگاهی هم به من کرد که فهمیدم اگر گل نزنم تعویضم می کند و 5 بازی هم حتما روی نیمکت خواهم بود. 
مدافع پیشین استقلال تصریح  کرد: در وقت های تلف شده نیمه اول گل زدم و یک بر صفر به رختکن رفتیم. صحبتی ردوبدل نشد ، نیمه دوم شروع شد و در همان دقیقه ابتدایی نیمه دوم یا به اصطلاح دقیقه 46 بازی گل دوم بازی را زدم. اگر درست در ذهنم باشد آن مسابقه را 2بریک بردیم و به مرحله بعد صعود کردیم اما نکته ای که جالب است در دقیقه 53 منصورخان تعویضم کرد و هنگامی که داشتم از زمین خارج می شدم گفت بدو بیا بنشین روی نیمکت مسخره بازی کافی است.
هاشمی نسب افزود: بعد از اینکه گل دوم را زدم سربه سر مدافعان تیم حریف می گذاشتم و با انجام حرکات نمایشی و شوخی بدون نیت بدی به نوعی داشتم تفریح می کردم. منصورخان هم بعدا به من گفت درست است از مدافع مستقیم خودت تکنیک بیشتری داشتی اما من از روی نیمکت به جای او ناراحت شدم و تعویضت کردم.پورحیدری گفت که می دانم خوش قلب هستی اما بازیکن حریف هم دل دارد و حق نداری برخورد تمسخرآمیز داشته باشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.