درد دل یک زن

سلام
انتظاراتی که از یه زن هست از رنده چند کاره برده نمیشه! این همه سال توی خانواده، مدرسه، کوچه و خیابون به شما آموزش میدن، شعار میدن که زن کالا نیس، میلیاردها تومان در فعالیت های پرورشی خرج شد تا معنویات!!! رو تقویت کنیم.
مادرامون به ما یاد دادن سنگین و باوقار باشیم و حتی از بازی های کودکانه و بپر بپر منع شدیم تا مبادا...
حالا وارد جامعه ای شدیم که از ما چیزی رو میخواد که به هیچ وجه برای اون تربیت نشدی
ای کاش به جای تفتیش کیف و لباس دخترها در مدارس و جرم اصلاح صورت، یادمون میدادن که چطور آرایش کنیم!
 ای کاش به جای گذراندن کلاس تست و کنکور ، کلاس آموزش عشوه گری و دلبری می رفتیم. تا بعدا انگ سرد مزاجی و خودخواهی نزنند.
زن خوش اندام: پدر گرامی من از شما دلخورم! چرا منو تابستونا بجای کلاس ترتیل و احکام، به باشگاه و جیم نفرستادی؟ چرا بجای شهریه دانشگاه پول  پروتز سینه و باسن ندادی تا بعدا خدای ناکرده شوهرم بخاطر سینه کوچکم، به صیغه فکر نکنه؟؟؟
رقص زن: مادرم، شما چرا نذاشتی دستگاه ویدیو بخریم و فیلم رقص خردادیان ببینیم؟ چرا به جای کلاس خطاطی مرا به هنرستان رقص و موسیقی نفرستادی؟ مگر نمیدانستی آدم از شکم مادر رقاص زاده نمیشود و به سالها آموزش نیاز دارد؟ چرا فکر آینده ام را نکردی که شوهر آینده از من رقص می خواهد آن هم رقص جنسی!!!
 پدر و مادر عزیزم، شما اشتباه کردید که مرا با کوهی از کتاب ها رها کردید! مهارت آشپزی مهم تر بود یا ریاضی وامانده؟ مگر نشنیدی قدیمها گفتن شکم و زیرشکم مرد را سیر کن تا هوایی نشود؟
زن شر و شیطون: معلم عزیز شما چرا؟ چرا در گوش من قصه نجابت خواندی و گفتی خنده دندونی نزن! کش دار صحبت نکن محکم حرف بزن! زیاد چشم و ابرو نیا! من به حرفت گوش دادم. و سالها تمرین کردم متانت را. اما حالا به چه دردم میخورد؟ شوهری از من توقع شیطنت دارد اما تو به من درسش را نداده بودی و آن را در من کشتی.
پدر، مادر، استادان عزیز و مهربانم! شما به من درس های زیادی دادید، درس ایثار و بردباری، درس قناعت و سادگی، درس متانت و وقار، از اهمیت علم و دانایی گفتید. اما متاسفم!!! این درس ها به یک لعنت نمی ارزد! بهتر بود به من درس داف! بودن و داغ! بودن می دادی، تا هراس تنها ماندن به جانم نیفتد! تا برچسب سرد مزاجی نخورم!

پی نوشت: بارها این جمله را شنیدم که زن بیرون از خانه باوقار و مغرور و درون خانه برای شوهرش فاحشه باشد! اگر همچین زنی وجود دارد حتما به پزشک مراجعه کند چون دچار شیزوفرنی شده! بیماری دو شخصیتی! فاحشه بودن هم نیاز به سالها تجربه و آموزش دارد،کاری که پورن استارها انجام می دهند از نوجوانی شروع شده و حتی مدارس آموزشی دارند. نقص دیگری از آموزش و پرورش ما!!! درد و دلی بود از یک زن و هیچ ارزش دیگری ندارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.