حمله تند رحمتی به قلعه نویی

کاپیتان تیم استقلال پاسخ تندی به سرمربی سابق آبی پوشان داد

امیر فلعه‌نویی روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی در شبکه ورزش حاضر شد و در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در بخشی از صحبت‌های خود به ماجرای اختلافش با مهدی رحمتی اشاره داشت. وی اعلام کرد دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال قصد داشته حمید بابازاده را به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها به استقلال بیاورد و نمی‌خواسته با کریم بوستانی کار کند. موضوعی که با مخالفت قلعه‌نویی مواجه شده است.

همچنین قلعه‌نویی اعلام کرد در جلسه‌ای با کارلوس کی‌روش، از سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خواسته رحمتی را به تیم ملی برگرداند. کاپیتان تیم فوتبال استقلال در صفحه شخصی خود در اینستاگرام واکنش تندی به این صحبت‌ها نشان داد.

رحمتی عکسی از دو نقاب منتشر کرده و با ادبیاتی تند به صحبت‌های قلعه‌نویی واکنش نشان داده است: «بازی‌های نخ‌نما شده، نقشه‌های تکراری با "نقاب"های فریبنده اما من و هواداران واقعی استقلال همین امروز به فوتبال نرسیدیم که فریب این ترفندها را بخوریم!

بعد از بازی با پدیده حرف‌هایی زدم که خیلی زود نشانه‌هایش را دیدیم. واقعیت‌ها و مستندات افشا خواهد شد، پس فعلا فقط به استقلال فکر می‌کنیم تا به وقتش خاطرات شنیدنی از افراد و اطرافیان‌شان را تعریف کنیم و "نقاب " از چهره آنها برداریم! "حرف" نزده را همیشه می‌توان زد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.