جباری سلطان پاس گل در لیگ قطر (عکس)


شماره هشت سابق استقلال این روزها در آن سوی آب های خلیج فارس هنر فوتبالی خود را به رخ می کشد تا حسرت غیبت او در تیم پایتخت بیش از پیش به چشم بیاید

در هفته بیست و چهارم لیگ ستارگان قطر الاهلی در شرایطی مقابل مسیمیر انتهای جدولی و سقوط کرده به دسته پایین تر به برتری 2-0 رسید که درخشش مجتبی جباری ستاره ایرانی این تیم در میانه میدان غیر قابل کتمان بود. دادن هر دو پاس گل این تیم بار دیگر ارزش های این هافبک خلاق و بازیساز را به رخ کشید تا طرفداران استقلال که سال ها با بازی های درخشان مجتبی روزهای خوبی را در فوتبال ایران تجربه کرده بودند بیشتر حسرت از دست دادن شماره 8 را بخورند.
درخشش مجتبی در ترکیب الاهلی به خصوص در چند بازی گذشته در حالی بود که این بازیکن در زمان حضور زلاتکو کرانچار روی نیمکت تیم طراوت و شادابی فعلی را نداشت اما درست از روزی که مربی کروات اخراج شد و یوسف آدم قطری جای او را گرفت بار دیگر آزادی عمل مجتبی به اوج خود رسید تا موتور اوجگیری و فرار از مهلکه سقوط الاهلی هم روشن شود. هافبک ایرانی با پاس گل هایی که در این هفته ها برای مهاجمانش ساخته به سلطان پاس گل قطر تبدیل شده تا تکاپوی مالکان باشگاه برای تمدید قرارداد ستاره ایرانی بیشتر شود.
با این عملکرد می توان گفت بیشتر از قبل جای خالی این گونه بازیکنان که نقش پلی میکر را به معنای واقعی کلمه اجرا می کنند در فوتبال ایران دیده می شود. جباری که همواره جزو استعدادهای نادر و ناب فوتبال ایران قلمداد شده مسلما اگر وسوسه پول هنگفت عرب ها به جانش نمی افتاد و در لیگ ایران می ماند بر جذابیت بازی های لیگ برترمی افزود و استقلال هم تا این حد برای پرکردن جای خالی او به مشکل نمی خورد و با انواع و اقسام بازیکنان خارجی بنجل در دادگاه فیفا درگیر نمی شد! 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.