اقتصاد مقاومتی ،بنیاد قرآنی دارد/اقتضا افزایش تولید داخلی

امام جمعه تبریز گفت: وعده و شعار چیزی حل نمی شود، اکنون وقت عمل فرا رسیده است، رهبر انقلاب 10 بند از راهکار های عملی کردن اقتصاد مقاومتی را نیز ارائه دادند که مهمترین آن جلوگیری از واردات بی رویه و افزایش تولید داخلی و تمرکز روی آن است، دیگر وقت آن گذشته است که بگوییم مشغول برجامیم. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم تبریز ،آیت‌الله مجتهد شبستری  در خطبه های امروز در مصلاء حضرت امام خمینی (ره)  با تبریک ولات حضرت زهرا و روز زن به همه زنان و مادران مسلمان ، گفت:امیدواریم زنان گرامی سبک زندگی و اخلاق حضرت زهرای مرضیه(س) را الگوی زندگی خود قرار داده و خود را شبیه آن حضرت کنند مخصوصا در رابطه با حجاب و عفاف.

 

عضور شورای خبرگان با تاکید بر اینکه این نامگذاری ها نشانگر دوراندیشی و آینده‌ نگری رهبری است، گفت:حضرت امام خامنه ای  با این نامگذاریشان، فرمودند که دیگر وقت حرف زدن به اتمام رسیده است و  هم دولت و هم ملت باید اقتصاد مقاومتی را در عمل و اقدام آغاز کنند و شواهد آن در جامعه بروز پیدا کند. چه بسا اقتصاد مقاومتی، بنیاد قرآنی داشته است. 

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با انتقاد از کسانی که دنیای فردا را دنیای مذاکره می دانند و نه موشک، گفت:روزگار، روزگار همه چیز است و اقتدار هر کشور ایجاب می‌کند قدرت بازدارنده و تجهیزات دفاعی داشته باشیم.

 وی  با اشاره سوانح دلخراش رانندگی در کشور گفت: متاسفانه برای حوادث رانندگی بر اثر مستی اتفاق می‌افتد که جای تاسف دارد که هنوز افرادی شراب‌خواری می‌کنند.

 وی  با اشاره به اینکه  در تقویم سال امروز  روز طبیعت است گفت:انسان با هر بار گشت و گذار در طبیعت جلوه ی زیبایی های خداوند را مشاهده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.