افتتاح ۲۲۰ واحد پروژه اسکان حاشیه نشینی ارم در ماه آینده

شهردار تبریزگفت:پروژه اسکان حاشیه‌نشینی ارم در 300 واحد طراحی شده که از این تعداد، 220 واحد، آماده افتتاح در یک ماه آینده است؛ با بهره‌برداری از این پروژه شاهد تحقق یک گام عملی، در انتقال حاشیه‌نشینان خواهیم بود.
 


 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم تبریز ،دکتر صادق نجفی  امروز صبح   از پروژه اسکان حاشیه‌نشینی شهرک ارم، بازدید کرد و گفت :با اجرای پروژه اسکان حاشیه‌نشینی در دو شهرک ارم و اندیشه و همچنین ارایه مشوق‌های لازم برای تثبیت سکونتگاه‌های حاشیه‌نشین، شاهد گام بلند شهرداری برای حل این معضل قدیمی خواهیم بود.
 


 
 
ایشان با اشاره  به اینکه بخش دیگری از پروژه اسکان حاشیه‌نشینان  در شهرک اندیشه گفت: پروژه ۶۰۰ واحدی شهرک اندیشه در سه قطعه زمین و مجموع ۶ بلوک مسکونی، طراحی شده و هم‌اکنون در حال احداث است.


 
وی با اشاره به اینکه  مجموع اعتبار احداث  شهرک ارم و 600 شهرک اندیشه را 60 میلیارد تومان عنوان کرد تصریح کرد :در کنار این 900 واحد مسکونی، پیگیر زمینه‌های قانونی لازم برای اجرای 2100 واحد مسکونی دیگر در این دو شهرک هستیم؛ به این ترتیب، در یک برنامه میان‌مدت، شاهد اسکان ایمن 3 هزار خانوار حاشیه‌نشین خواهیم بود.
 
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.