آمار جرائم ایام نوروز در بروجرد ۲۵ درصد کاهش یافت

آمار جرائم ایام نوروز در بروجرد

25 درصد کاهش یافت

 

 

سرهنگ علیرضا دلیری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ایام نوروز امسال کشف سرقت در بروجرد در مقایسه با مدت مشابه پارسال 107 درصد افزایش یافت.
وی گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر بروجرد با همکاری کلانتری ها و پاسگاه ها در تعطیلات نوروز موفق به کشف یک کیلو و 706 گرم انواع مواد مخدر شدند و در این مدت 197معتاد پر خطر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی بروجرد با تشریح طرح های ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت در این شهرستان اظهار کرد: ماموران انتظامی بروجرد با تلاش شبانه روزی و اجرای طرح های متعدد انتظامی در تعطیلات نوروز موفق به شناسایی و کشف سه دستگاه خودرو و دو موتورسیکلت مسروقه شدند.
وی افزود: عوامل انتظامی بروجرد در راستای مبارزه با سرقت و جلب رضایت مردم در تعطیلات نوروزی با رصد دقیق جرائم و استفاده از گشت های پنهان موفق شدند دو فقره سرقت اماکن، 27 فقره سرقت محتویات داخل خودرو، 12 فقره سرقت منزل، یک فقره جیب بری، 14 فقره سرقت احشام و 14 مورد سایر سرقت ها را کشف و 23 سارق را دستگیر کنند.
سرهنگ دلیری گفت: نیروی انتظامی، مالباختگان را شناسایی و مقادیری از اموال مسروقه از متهمان را کشف و به مراجع قضایی تحویل داد.
وی به همکاری مطلوب مردم بروجرد با نیروی انتظامی در ایام نوروز اشاره و خاطرنشان کرد: از مردم انتظار می رود در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه مراتب را در اسرع وقت به 110 اعلام کنند.
فرمانده انتظامی بروجرد موفقیت پلیس را نتیجه تلاش شبانه روزی عوامل انتظامی این شهرستان و بکارگیری اقدامات پیشگیرانه دانست و گفت: طرح آموزش همگانی و هشدارهای پلیسی در مساجد و مدارس، راه اندازی گشت های آشکار رعد و افزایش گشت های فوریت های پلیس 110 از اقدامات پیشگیرانه پلیس بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.